Wakacyjne spotkanie Wolontariatu Rówieśniczego Fundacja Alpha

 w AKTUALNOŚCI, Bez kategorii
? W ostatnim tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnym grupowym spotkaniu Wolontariatu Rówieśniczego Fundacja Alpha. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen inspiracji, pozytywnej energii i nowych pomysłów.
? Tym razem przenieśliśmy się na wyższy poziom -> dosłownie i przenieśliśmy się na dach jednego z budynków w Lublinie – CSK! ? Nie możemy uwierzyć, jak niesamowite było to doświadczenie!
Widok był absolutnie zapierający dech w piersiach.
? Rozmawialiśmy wspólnie, co nas najbardziej pasjonuje w działalności wolontariatu. Podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami, pomysłami i projektami, które realizowaliśmy w ostatnim czasie. Byliśmy pełni podziwu dla różnorodności i zaangażowania każdego członka naszej wspaniałej grupy.
Następnie przystąpiliśmy do planowania przyszłych projektów. Inspirujące miejsce, w którym się znajdowaliśmy, dodawało nam jeszcze większej motywacji do dalszego działania.
Nie mogliśmy zapomnieć również o wspólnym czasie wolnym. To był istny piknik na DACHU Lublina, przy którym delektowaliśmy się smacznym jedzeniem i rozmowami.
Kiedy nadszedł czas pożegnania się, wszyscy mieliśmy w oczach iskrę motywacji i zapału.
Spotkanie na pewno na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako niezwykłe doświadczenie i już cieszymy się na kolejne.
?? Dziękujemy Piękna Pszczoła za wspaniałą przygodę, a Za kulisami za przygotowane pyszności.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać

Skip to content