Zaangażuj się
Strona główna Badanie poświęcone jest autonomii i adaptacji dorosłych osób z diagnozą spektrum autyzmu (autyzm, zespół Aspergera).

Wydarzenia

Badanie poświęcone jest autonomii i adaptacji dorosłych osób z diagnozą spektrum autyzmu (autyzm, zespół Aspergera).

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 23 maja 2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu naukowym. Badanie poświęcone jest autonomii i adaptacji dorosłych osób z diagnozą spektrum autyzmu (autyzm, zespół Aspergera).


Kogo szukamy?
Adresatami badania są dorosłe osoby z diagnozą spektrum autyzmu oraz ich rodzice/opiekunowie/partnerzy/rodzeństwo/krewni/przyjaciele/przełożeni.
Jak wziąć udział w badaniu?
Udział w badaniu jest anonimowy. Logowanie do aplikacji zawierającej kwestionariusze badań odbywa się na stronie https://autyzmbadania.eu/
Po utworzeniu konta w aplikacji na stronie badanie można wypełnić w dowolnym czasie.
✍️ Na prawidłowo wypełnione badanie składa się: kwestionariusz wypełniony przez osobę z diagnozą spektrum autyzmu oraz kwestionariusz wypełniony przez Jej rodzica/opiekuna/partnera/ rodzeństwo/krewnego/przyjaciela/przełożonego.
Korzyści:
Uzyskane wyniki posłużą analizie naukowej i podjęciu próby tworzenia programów wsparcia dla dorosłych osób z diagnozą spektrum autyzmu (autyzm, zespół Aspergera) w Polsce.
Po ukończonym badaniu adresaci otrzymają raport z badań (prosimy o zaznaczenie chęci otrzymania raportu w uwagach przy zakładaniu konta).

Raport z badań będzie też dostępny w publikacji naukowej. Przewidywany czas ukazania się publikacji – wiosna 2020r.

BADANIE 

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content