Zaangażuj się
Strona główna Kalendarz Fundacji Alpha 2024

Wydarzenia

Kalendarz Fundacji Alpha 2024

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 10 stycznia 2024

Czy już zdobicie Wasze biurka naszymi wyjątkowymi kalendarzami Fundacji Alpha na rok 2024? Jeśli jeszcze nie, to czas to zmienić! ✨
Nasz nowy kalendarz to nie tylko zestaw dni i miesięcy, chcemy, żeby był on czymś więcej niż tylko kalendarzem – niech będzie też przewodnikiem w zrozumieniu wyzwań, z jakimi mierzą się osoby z autyzmem i ich bliscy.
W tym roku proponujemy nie tylko oglądać, ale przede wszystkim czytać. Nasz kalendarz skupia się na słowach i chcemy, abyście zwrócili szczególną uwagę na to, jak trudna może być komunikacja dla osób z autyzmem.
Na kartach kalendarza znajdziecie cytaty – osób z autyzmem, jak i ich rodzin. Pamiętajcie o tym, zanurzając się w treść kalendarza. Doceniajcie te słowa i weźcie je sobie do serca. Mamy nadzieję, że pomogą Wam spojrzeć na świat z większym zrozumieniem i sprawią, że będzie on trochę lepszy dla nas Wszystkich.

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content