Zaangażuj się
Strona główna PFRON zaprasza do udziału w badaniu pt. „Problemy osób niepełnosprawnych w zaopatrywaniu się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie epidemii”

Wydarzenia

PFRON zaprasza do udziału w badaniu pt. „Problemy osób niepełnosprawnych w zaopatrywaniu się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie epidemii”

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 27 kwietnia 2020
Szanowni Państwo, przekazujemy zaproszenie otrzymane od Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
W związku z ograniczeniami w poruszaniu się i w dostępie do sklepów, wynikającymi ze stanu epidemii ogłoszonego w Polsce, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeprowadza ogólnopolskie badanie pt. „Problemy osób niepełnosprawnych w zaopatrywaniu się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie epidemii”.
Celem badania jest uzyskanie wiedzy na temat potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie zaopatrywania się w  artykuły pierwszej potrzeby oraz sposobów radzenia sobie w realizacji zakupów.
Wyniki badania przyczynią się do określenia możliwych form wsparcia osób z niepełnosprawnościami w zakresie zaopatrzenia w podstawowe artykuły. W badaniu wezmą udział przede wszystkim osoby niepełnosprawne, a także instytucje i organizacje dysponujące wiedzą na tematy objęte badaniem. Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy. Wyniki badania będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień.
Link do elektronicznej wersji ankiety
DLA OSÓB FIZYCZNYCH 
https://ankiety.pfron.org.pl/limesurvey/index.php/285954?lang=plhttps://www.pfron.org.pl/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/zapraszamy-osoby-niepelnosprawne-do-udzialu-w-badaniu-pt-problemy-osob-niepelnosprawnych-w/
DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH:
https://ankiety.pfron.org.pl/limesurvey/index.php/44625?lang=pl
Wypełnienie ankiety zajmie około 10 minut. Aby rozpocząć wypełnianie ankiety, należy kliknąć na podany niżej link lub skopiować go i wkleić w okienko przeglądarki internetowej. Ankietę można wypełniać do 8 maja 2020 r.  Pytania można zadawać mailem pod adresem badania@pfron.org.pl

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content