Zaangażuj się
Strona główna Spotkanie Świąteczno-Noworoczne

Wydarzenia

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 28 stycznia 2024
? Drodzy Przyjaciele Fundacja Alpha,
Wczoraj mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie świąteczno-noworoczne, które było pełne radości, uśmiechu i wyjątkowych chwil. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wszystkim Przyjaciołom i Partnerom Fundacja Alpha, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu.
? Szczególne podziękowania kierujemy do Gospodarzy Młyn Hipolit Ani i Grzegorza Bukowskich za serdeczne przyjęcie i gościnę. Wasze zaangażowanie sprawiło, że spotkanie było niezapomniane!
Dziękujemy także Hani Lewandowskiej i Piotr Selim za przepiękny występ artystyczny i koncert, który wzbogacił imprezę o niepowtarzalny klimat.
Szczególne słowa wdzięczności kierujemy w stronę Księdza Profesora Andrzeja Kicińskiego za inspirujące słowo i obecność, która uczyniła nasze spotkanie jeszcze bardziej wyjątkowym.
Całe wydarzenie było pełne pozytywnej energii, świątecznego ducha i wzajemnej życzliwości. Dziękujemy Wam wszystkim za udział i wspólną radość!
Niech te chwile zostaną na długo w naszej pamięci. ?

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content