Zaangażuj się
Strona główna Fundacja Alpha zaprasza na film „ŚUBUK” wraz z dyskusją / WSTĘP WOLNY

Wydarzenia

Fundacja Alpha zaprasza na film „ŚUBUK” wraz z dyskusją / WSTĘP WOLNY

Dodano: Fundacja Alpha
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Fundacja Alpha serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach obchodzonego miesiąca społecznej świadomości na temat autyzmu. Pragniemy Was zaprosić na projekcję filmu „ŚUBUK” oraz dyskusję podczas wydarzenia.

„Śubuk” to najnowsze dzieło producentów „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodziny” i nominowanego do Oscara hitu „Boże Ciało”. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia młodej matki chłopca ze spektrum autyzmu, której wieloletni upór i walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji.

„Śubuk” to trafiająca prosto w serce, wypełniona emocjami, optymizmem i czułym humorem opowieść o kobiecej sile, radości życia, odmiennym postrzeganiu świata i ukrytym potencjale, który drzemie w każdym z nas.

W roli głównej, występuje Małgorzata Gorol, aktorskie odkrycie ostatnich lat, znana m.in. z filmów „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej i „Magnezja” Maćka Bochniaka. Wspierają ją – nagradzany na całym świecie za rolę w filmie „Ostatnia Rodzina” – Andrzej Seweryn, kilkukrotna laureatka Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł – Aleksandra Konieczna („Ostatnia Rodzina”, „Boże Ciało”), odkrycie głośnego serialu HBO, „Ślepnąc od świateł” – Marta Malikowska, gwiazdor serialu „Chyłka” – Filip Pławiak, a także pojawiający się po raz pierwszy na ekranie – Wojtek Krupiński i Wojciech Dolatowski.

Reżyserem „Śubuka” jest Jacek Lusiński, twórca poruszającego obrazu „Carte Blanche”.

Podczas wydarzenia odbędzie się dyskusja.

❗ KIEDY: 29 kwietnia 2024 godz. 18:00
????️ MIEJSCE: Arena Lublin, ul. Stadionowa 1 (parking VIP). Sala konferencyjna, I piętro

WSTĘP WOLNY 

Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Partnerami:
Arena Lublin
MOSIR
Lublinalia – Lubelskie Dni Kultury Studenckiej
Wydarzenie jest wydarzeniem towarzyszącym i rozpoczynającym Lublinalia 2024 – Lubelskie Dni Kultury Studenckiej

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content