Zaangażuj się
Strona główna Video relacja – Premiera kalendarza Fundacja Alpha na rok 2023!

Wydarzenia

Video relacja – Premiera kalendarza Fundacja Alpha na rok 2023!

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 1 stycznia 2023
? Wspominamy wyjątkowe spotkanie, które odbyło się z okazji premiery kalendarza Fundacja Alpha na rok 2023! Wiemy, że wielu z Was czeka na nasz kalendarz każdego roku!
? Z dumą prezentujemy nową edycję, która jest wspólną pracą przyjaciół Alpha m.in. Pawła Bajewa, ale również osób ze spektrum autyzmu i wolontariuszy: Michała Furmagi, Szymona Lewandowskiego, Damiana Łysiaka, Tomasza Łysiaka, Bartłomieja Puły, Majki Paplińskiej, Agaty Suszek, Piotra Jawora, Leszka Lesiewicza. Właśnie ich wizerunki zajdziecie na kartach kalendarza.
? W filmie wykorzystano też zdjęcia Jacka Sęka! Dziękujemy!
✏️ Najpierw były czarno białe portrety. Potem kolaż tych zdjęć i wykończenie rysunkiem Pawła Bajewa. Na końcu opracowanie graficzne.
? Temple Grandin profesor na Colorado State University, autorka bestsellerów, osoba z autyzmem zaangażowana w popularyzację wiedzy o nim powiedziała: „Najbardziej interesującymi ludźmi, jakich znajdziesz, są ci, którzy nie mieszczą się w przeciętnym kartonowym pudełku”.
? O tym właśnie jest tegoroczny kalendarz Alpha.
Do siego roku!

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content