Zaangażuj się
Strona główna Wakacyjne spotkanie Wolontariatu Rówieśniczego Fundacja Alpha

Wydarzenia

Wakacyjne spotkanie Wolontariatu Rówieśniczego Fundacja Alpha

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 1 lipca 2023

W ostatnim tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnym grupowym spotkaniu Wolontariatu Rówieśniczego Fundacja Alpha. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen inspiracji, pozytywnej energii i nowych pomysłów.

Tym razem przenieśliśmy się na wyższy poziom -> dosłownie i przenieśliśmy się na dach jednego z budynków w Lublinie – CSK! Nie możemy uwierzyć, jak niesamowite było to doświadczenie!

Widok był absolutnie zapierający dech w piersiach.

Rozmawialiśmy wspólnie, co nas najbardziej pasjonuje w działalności wolontariatu. Podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami, pomysłami i projektami, które realizowaliśmy w ostatnim czasie. Byliśmy pełni podziwu dla różnorodności i zaangażowania każdego członka naszej wspaniałej grupy.

Następnie przystąpiliśmy do planowania przyszłych projektów. Inspirujące miejsce, w którym się znajdowaliśmy, dodawało nam jeszcze większej motywacji do dalszego działania.

Nie mogliśmy zapomnieć również o wspólnym czasie wolnym. To był istny piknik na DACHU Lublina, przy którym delektowaliśmy się smacznym jedzeniem i rozmowami.

Kiedy nadszedł czas pożegnania się, wszyscy mieliśmy w oczach iskrę motywacji i zapału.

Spotkanie na pewno na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako niezwykłe doświadczenie i już cieszymy się na kolejne.

Dziękujemy Piękna Pszczoła za wspaniałą przygodę, a Za kulisami za przygotowane pyszności.

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content