Zaangażuj się
Strona główna Zapraszamy do udziału w projekcie „Mam autyzm – jestem inny, nie gorszy. Rozwijam swój potencjał w przyjaznym środowisku”

Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w projekcie „Mam autyzm – jestem inny, nie gorszy. Rozwijam swój potencjał w przyjaznym środowisku”

Dodano: hws-admin
Opublikowano: 15 kwietnia 2019

Zapraszamy do udziału w projekcie „Mam autyzm – jestem inny, nie gorszy. Rozwijam swój potencjał w przyjaznym środowisku” współfinansowanego ze środków PFRON w ramach konkursu 1/2018 pn. „Szansa-Rozwój-Niezależność”, kierunek pomocy nr 1 ZWIĘKSZENIE SAMODZIELNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Prosimy o wypełnienie zgłoszenia oraz oświadczenia i przesłania ich na adres pfron@autyzmlublin.pl oraz dostarczenia w ciągu siedmiu dni wersji papierowej orzeczenia o niepełnosprawności oraz diagnozy autyzmu bądź innych całościowych zaburzeń rozwoju Beneficjenta wydane przez instytucję do tego uprawnioną. (Nie dołączenie dokumentów wersji papierowej skutkuje anulacją zgłoszenia)

Dokumenty do pobrania

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKCIE

Czytaj także

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wysłuchać i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób. Nie wahaj się z nami skontaktować – Twój głos jest dla nas ważny!

Skontaktuj się
Menu
Wyszukaj
Skip to content